مجوز مرکز رشد زیست‌فناوری دریایی خلیج‌فارس

23 فروردين 1396

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: به دستور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تأسیس مرکز رشد زیست‌فناوری دریایی خلیج‌فارس موافقت شد.
دکتر افشین استوار اظهار داشت: مجوز مرکز رشد زیست‌فناوری دریایی خلیج‌فارس با تأکید بر علوم دریا پایه به همت رئیس دانشگاه و معاون تحقیقات و فناوری و پیگیری‌های گروه توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در واپسین روزهای سال ۱۳۹۵ صادر شد.
وی اضافه کرد: این مرکز به استناد رأی صادره در دویست و پنجاه و هشتمین جلسه شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی، به‌منظور شروع کار موفق به اخذ مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: این مرکز در ابتدا با ۵ واحد فناور و تجهیز ساختمانی مجزا در کنار ساحل نیلگون خلیج‌فارس فعالیت خود را از ابتدای سال ۱۳۹۶ آغاز خواهد کرد.
وی افزود: مرکز رشد زیست‌فناوری دریایی خلیج‌فارس در ضلع غربی بیمارستان قدیم فاطمه زهرا(س) و روبروی بوستان خلیج‌فارس واقع‌شده است.
دکتر استوار ادامه داد: این مرکز آماده تبدیل ایده‌ها به محصول، ارائه همه مشاوره‌های حقوقی و فنی، پذیرش ایده‌های مناسب و کمک در تهیه طرح کسب‌وکار به فناوران است.

 


کلمات کلیدی:
مرکز     رشد     مجوز     زیست     فناوری     دریایی    

تاریخ بروز رسانی:   23 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >