ویستا

1401/10/27 0:0

دستگاه تصفیه:

دستگاههای تصفیه هوای خانگی و اداری  با بهره گیری از تکنولوژی فیلتراسیون نانو ذرات کربن، فیلتر هایی با عمر طولانی تر نسبت به مدلهای مشابه خارجی موجود در بازار، محیطی عاری از هرگونه آلودگی را برای مصرف کنندگان این محصول به ارمغان می آورد.

از دیگر قابلیتهای این دستگاه مجهز بودن به موتور چرخشی، تنظیم دور سرعت Fan، نشانگر دمای محیط،تایمر و زمان سنج جهت تنظیم زمان کارکرد دستگاه و ضدعفونی نمودن محیط بوسیله اشعه UV در زمان هایی است که افراد در محل حضور نداشته باشند.( پس از ترک محل کار )

 

ماسک نانو ویستا پارس ویرا:

شرکت ویستا پارس ویرا با تکیه بر دانش داخلی و بکارگیری جوانان متخصص ایرانی اقدام به طراحی و ساخت انواع ماسک N95 تا N99 ( سوپاپ دار و بدون سوپاپ ) با تکنولوژی تزریق ذرات نانو کربن به پارچه نموده است و در نظر دارد با تقویت این بخش کلیه ی ماسک های مورد نیاز صنایع مختلف تولیدی و صنعتی کشور را تولید نماید.

 

روغن مورینگا:

روغن مورینگا  از دانه‌های درخت Moringa Oleifera  استخراج می‌شود. این روغن حاوی مقادیر قابل توجهی از اسیدهای چرب مانند اولئیک اسید، لینولئیک اسید، امگا، آنتی اکسیدان و انواع ویتامین های A، E و C  است.

این روغن به عنوان آبرسان، لایه بردار، ضد آفتاب، جوان کننده و ترمیم کننده پوست شناخته می‌شود. استفاده منظم از این محصول فواید زیادی برای سلامت پوست شما دارد.

 


تاریخ بروز رسانی:   28 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۱

 


چاپ
< >